mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Reduktor ciśnienia wody
Kod produktu: 300/629
Cena
188,00 zł

  • Reduktor ciśnienia wody
  • reduktor cisnienia wody
  • reduktor cisnienia wody
  • reduktor cisnienia wody

REDUKTOR CIŚNIENIA WODY WODOCIĄGOWEJ do przyczep i kamperów umożliwia bezpośrednie podłączenie przyczepy do sieci wodociągowej. Redukuje wysokie ciśnienie wody wodociągowej do wymaganego niskiego ciśnienia wody w przyczepie. Można wtedy używać zwykłych kranów bez mikrowyłączników i zrezygnować z pompek wody. Z reguły przeznaczony do przyczep stacjonarnych.


Ciśnienie max. na wejściu do 10 bar
Ciśnienie na wyjściu 1,5 bar
Z zaworem zwrotnym

 

 

reduktor cisnienia wody

 

reduktor cisnienia wody

 

 

reduktor cisnienia wody

 

 

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.