mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Pompa Tandem 19l/min, 1.4bar
Kod produktu: 72208
Cena
308,00 zł

  • części kempingowe
  • Pompa Tandem 19l/min, 1.4bar

Pompa ta charakteryzuje się wyjątkowo wysoką jakością wykonania i długowiecznością. Pompa posiada opatentowany przez firmę REICH system automatycznego odpowietrzania i zamontowany zawór zwrotny co gwarantuje natychmiastowe dostarczanie wody. Na wlocie ma zamontowane sitko. Sitko i nakrętka 16 mm.

Jest to duża pompa- o dużych gabarytach- i dlatego trzeba sprawdzić, czy zmieści się w otworze karnistra/zbiornika z wodą.

Pompy marki REICH instalują w swoich pojazdach kempingowych tacy producenci, jak KNAUS, BUERSTNER, HYMMER i inni. Pompy te są najlepszymi dostępnymi na rynku w tej grupie cenowej.

Parametry techniczne

  • średnica: max. 80 mm.
  • wydajność: 19l / min
  • ciśnienie: 1,4 bar
  • zasilanie: 12 V

 

Pompka niemieckiej firmy Reich.

pompka wodna 12V

 

pompka wodna 12V

 

Produkt niemieckiej firmy Comet, made in Germany.

 

części kempingowe


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.