mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zawór pływakowy do napełniania zbiorników
Kod produktu: 300/265
Cena
196,00 zł

  • Zawór pływakowy do napełniania zbiorników
  • pływak
  • pływak
  • akcesoria kempingowe
  • Zawór pływakowy do napełniania zbiorników

Ułatwia podłączenie do publicznej sieci wodociągowej bez potrzeby dokonywania zmian w przewodach w przyczepie lub kamperze.
Zawór pływakowy reguluje dopływ wody. Ciśnienie wody wodociągowej max. 6 bar. Wyjście na zewnątrz zbiornika pod kątem 90o, 3/8 cala.
Łatwy do zamontowania mały zawór pływakowy reguluje dopływ wody z sieci wodociągowej. Skoro tylko obniży się poziom wody, to samoczynnie otwiera się zawór i woda nalewa się do zbiornika . Urządzenie jest łatwe do montażu i obsługi.

 

pływak

pływak

 

 

 

Poniżej widać przykład zamontowania pływaka.

akcesoria kempingowe


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.