mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Statyw alu 100-240cm
Kod produktu: 92102
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Statyw alu 100-240cm

Aluminiowy statyw rozsuwany bezstopniowo w zakresie 100-240cm.  Z torbą transportową. Nogi mają szerszą podstawę z otworami celem stabilnego zamocowania szpilkami do podłoża. W zestawie 3 szpilki. Górny uchwyt jest składany na czas transportu. W zestawie nie ma lampki widocznej na zdjęciu.

Na kempingu, działce, w ogrodzie itp. może być wykorzystany do zawieszenia lampy, prysznica solarnego lub inngo pojemnika z wodą, dekoracji ....

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.