mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zamek do łazienki
Kod produktu: 532715
Cena
53,00 zł

  • Zamek do łazienki
  • zamek przyczepy kampera
  • 532715f.jpg
  • 532715ty.jpg
  • 532715m.jpg

Eleganckie i praktyczne zamknięcie dwustronne do łazienek we wnętrzu przyczep lub samochodów kempingowych. Naciśnięcie guzika powoduje schowanie rygla i otwarcie szafki, z drugiej strony pociągnięcie białego uchwytu otwiera albo zamyka zamek. Kolor biały z uchwytem w rozetce w kolorze srebrnym. 1szt.

 

zamek przyczepy kampera


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.