mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
środek do czyszczenia melaminy
Kod produktu: 45833
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • środek do czyszczenia melaminy

Środek zmywający przebrwienia z naczyń z melaminy, na bazie tlenu.

Sposób użycia:

Czyszczone naczynie należy umieścić na powierzchni odpornej na wodę, gdyż podczas działania środka woda może wykipieć z naczynia w wyniku intensywnego gazowania.

Wsypać łyżeczkę do herbaty (5-6g) środka Astonish Oxy-Plus do czyszczonej szklanki lub pół łyżeczki do filiżanki. Następnie napełnić gorącą, niegotującą się wodą. Pozostawić, aż ostygnie, następnie wylać i dokładnie wypłukać czyszczone naczynie. W razie potrzeby zabieg powtórzyć.

Proszek, 350g.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.