mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Organizer L Fiamma
Kod produktu: 136/633
Cena
82,00 zł

  • Organizer L Fiamma
  • organizer Fiamma

Organizer, półka L firmy Fiamma na drobne przedmioty.

Ma różne możliwości zawieszenia:

- przez wszytą kedrę do listwy na kedrę (jeśli jest  w pojeździe)

- przez wykorzystanie dwóch oczek w organizerze i zawieszenie na np. haczyki, albo przez przywiązanie sznurkiem, rzepem itp.

-przez wykorzystanie trzech par  czarnych taśm rzepowych umożliwiających zawieszenie organizera np. na rurze, gałęzi itp.

Ma  6 kieszeni: 3 czerwone, 2 siatkowe po bokach oraz jedną bardzo dużą zamykaną na zamek.

Wymiar 88 x 39 cm. Waga 0,5 kg.

Produkt Fiamma.

 organizer Fiamma

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.