mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Aqua Kem Green 0,375l do dolnego zbiornika
Kod produktu: 76281
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • chemia do toalet kempongowych
  • Aqua Kem Green 0,375l do dolnego zbiornika
  • chemia do toalet kempongowych

Aqua Kem Green- płyn sanitarny do zbiornika na ścieki/fekalia do toalet chemicznych. Zapach cytrusowy, gęsta konsystencja. Skuteczny i wydajny preparat. Neutralizuje fekalia jak oczyszczalnia ścieków. Działanie w zakresie temperatur od -20oC do +40oC.

Dozowanie: 75ml. na 10-litrowy zbiornik na fekalia, rozpuścić w ok.2l.wody czystej. Działa około 4 dni w temperaturze do 27oC. Przy wyższych temperaturach ewentualnie częściej opróżniać zbiornik. Nie zaleca się zwiększania dawek.

Zawartość butelki 0.375l.

 

Płyn wlewa się do kasety na nieczystości w toalecie.

chemia do toalet kempongowych

 

chemia do toalet kempongowych


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.