mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Preparat do ochrony przedsionków Re-Proofer
Kod produktu: BDCAR215
Cena
35,00 zł

  • chemia do toalet turystycznych
  • Preparat do ochrony przedsionków Re-Proofer

Preparat do ochrony przedsionków Re-Proofer. Przeznaczomy do rewitalizacji oraz zabezpieczenia powierzchni poliestrowych, akrylowych i nylonowych tkanin markiz i namiotów. Wydłuża żywotność materiału oraz przywraca ochronę wodoodporną.

Opakowanie 750ml.

 

 

Produkt firmy Blue Diamond- angielskiego producenta chemii do toalet i środków pielęgnacji do przyczep turystycznych, samochodów kempingowych oraz łodzi.

kempingowa chemia czyszcząca


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.