mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Nakrętka, Blok z gwintem do podpór zfi20 do '06
Kod produktu: 646372
Cena
57,00 zł

  • Nakrętka, Blok z gwintem do podpór zfi20 do '06
  • części kempingowe
  • części kempingowe
  • 646372_yu.jpg
  • części kempingowe

Nakrętka, Blok z gwintem do podpór wzmocnionych,  fi20 do 2006, z charakterystycznym kształtem trzpieni bocznych. Stosunkowo żadko stosowana.

Blok z gwintem z aluminium odlewanego ciśnieniowo do znormalizowanych wzmocnionych  podpór stabilizujących=STABILFORM firmy AL-KO do 2006r o średnicy Ø20mm, do podpór z śrubą trapezową o średnicy zewnętrznej: 20 x 4 mm, gwint 20 x 4 mm. Część zamienna oryginalna AL-KO. Do przykręcania. Wielkość trzpienia, w który wkręcane są śruby to 15 *20mm.

 

części kempingowe

części kempingowe

 

 części kempingowe

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.