mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Przytrzymywacz drzwi - magnes
Kod produktu: 214/037
Cena
73,00 zł

  • Przytrzymywacz drzwi - magnes

Przytrzymywacz magnetyczny drzwi składający się z 2 częsci.  Drzwi sa blokowane w pozycji otwartej dzięki silnemu magnesowi, a poprez pociągnięcie ręką mogą być znów zamknięte. Zintegrowany mechanizm sprężynowy gwarantuje długą żywotność. Można montować na powierzchniach, które nie są równoległe.

Średnica 60mm, wys. 20mm. Montaż przez przykręcenie 3 śrubami.

Produkt firmy Froli, made in Germany.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.