mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran Multimix Duett biały
Kod produktu: 70890
Cena
236,00 zł

  • Kran Multimix Duett biały
  • kran kempingowy
  • kran kempingowy

Kran Multimix Duett z białego tworzywa z ciemnoszarym pierścieniem na wylewce. Wylewka obracana na boki i opuszczana na dół. Pierścień na wylewce reguluje ustawienie strumienia wody.  Z mikrowłacznikiem do uruchamiania pompki. Wysokość po opuszczeniu wylewki 38 mm- nadaje się do zlewów z opuszczaną pokrywą.  Długość wylewki 195mm. Otwór montażowy 27 mm, długość gwintu 28mm.Max. ciśnienie wody 3 bary, króćce do podłączneia wężyka z wodą Ø10-12mm.

Producent- niemiecka firma Reich.

 

kran kempingowy

kran kempingowy

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.