mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Lusterka Colt Spezial 2szt
Kod produktu: 82100
Cena
179,00 zł

  • Lusterka Colt Spezial 2szt
  • lusterka do holowania przyczepy
  • lusterka do holowania przyczepy
  • lusterka do holowania przyczepy
  • lusterka do holowania przyczepy

Lusterka Colt Spezial szczególnie przydatne przy ciągnięciu szerokich przyczep. Montaż polega na przykręceniu 2 śrubowych uchwytów u góry i naciągnięcu gumowego paska.

Ramię z lusterkiem można zdjąć pozostawiając uchwyty- duża wygoda.

 Lustro zamontowane na kulowym przegubie- łatwość i wygoda w ustawieniu nachylenia szkła.

Ramię przedłużające z metalu- długie, dobra widoczność do tyłu.

Guma naciągowa dł. 25 cm.

Lustro płaskie. Wielkość szkła 18*13 cm- duże.

 

Wyjątkową zaletą tych lusterek jest to, że w zestawie są dwie pary dolnych uchwytów o różnej wielkości. Na gumę naciągową zakładamy taki uchwyt, którego kształt najlepiej pasuje do naszego auta.

 

Pakowane po 2 szt.

 

lusterka do holowania przyczepy

 

lusterka do holowania przyczepy

 

lusterka do holowania przyczepy

 

 

W zestawie są dwie pary dolnych uchwytów o różnej wielkości. Na gumę naciągową zakładamy taki uchwyt, którego kształt najlepiej pasuje do naszego auta. Oba uchwyty pokazane są na zdjęciu poniżej.

lusterka do holowania przyczepy


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.