mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Szafka kuchenna LUZERN
Kod produktu: 21375
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Szafka kuchenna LUZERN

Szafka kuchenna LUZERN razem z osłoną przeciwwietrzną i zamykanym na zamek pojemnikiem z brezentu.

Ulepszona wersja kuchennej szafki kempingowej z wysokiej jakości materiałów. Duża aluminiowa płyta robocza ma wymiary 66*34 cm i jest chroniona osłaną przeciwwietrzną dla wygodnego gotowania. Dwa boczne blaty z tworzywa mają wymiary 29*40cm i  58*40 cm. Dolna półka aluminiowa ma wymiar 53*34cm.  Ciemnoniebieski brezentowy pojemnik ma klapę zamykaną na rzepy. Rurki z aluminium. Waga 5,4 kg, wymiary po złożeniu: 80*9*55cm. W komplecie z praktyczną torbą do przechowywania.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.