mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Szafka JumBox Premium LS
Kod produktu: 277
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Szafka JumBox Premium LS
  • szafka

Szafka JumBox Premium LS

Praktyczna, wytrzymała, wygodna szafka kempingowa. Z 3 sztywnymi wyciąganymi półkami i blatem na górze. Rurki z aluminium o średnicy Ø 25mm. Ciemnoniebieskie obicie z poliestru odpornego na ścieranie. Kanały, przez które przechodzi aluminiowy stelaż szafki są ze specjalnego nylonu Ripstop. Wnętrze szafki jest zabezpieczone drzwiami zamykanymi na zamek. Z tyłu wszyta siatka dla wietrzenia. Konstrukcja, w której rurki są na zewnątrz jest bardzo praktyczna- wewnątrz szafki nie przeszkadzają żadne elementy konstrukcyjne.

W komplecie jest praktyczna, wytrzymała torba do transportu i przechowywania.

Wymiary: szer. 57* wys. 98* głębokość 47cm. Waga 5,7kg.

 

szafka


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.