mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Ultra Box 3 Top boks dachowy
Kod produktu: 136/547
Cena
2 600,00 zł

  • Ultra Box 2 Top boks dachowy
  • boks dachowy do kampera
  • boks dachowy do kampera

Dachowy box bagażowy dla przyczepy kempingowej, samochodu kempingowego, furgonetki. Wykonany z wysokiej, jakości tworzywa ABS-plus, konstrukcja wzmocniona elementami wykonanymi z aluminium. Pokrywa posiada uszczelkę wodoodporną. Powierzchnia zabezpieczona wysokiej, jakości materiałami, bardzo opornymi na wpływy i warunki pogodowe, nie wrażliwe na promieniowanie UV. Zawiasy wykonane ze stali nierdzewnej. W komlecie zestaw montażowy.

Ultra Box 3 Top firmy Fiamma.

Pojemność 400 litrów. Wymiary: 170 x 91 x 42 cm. Waga 17kg.

Na zamówienie. Ze względu na gabaryt odbiór tylko osobisty.

 

 

boks dachowy do kampera

 boks dachowy do kampera

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.