mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Boks bagażowy na dach Top-Box Classic 130
Kod produktu: 89/403
Cena
2 070,00 zł

  • Boks bagażowy na dach Top-Box Classic 130

Wykonany z odpornego na uderzenia tworzywa ABS+ które jest również odporne na warunki  atmosferyczne i starzenie się materiału - warstwa ochronna na promienie UV, przez co jeszcze przez wiele lat zachowuje swoją jakość.  Dwa podnośniki - sprężyny gazowe utrzymują pokrywę i ułatwiają otwieranie. Otwieranie  boczne. Wzmocniony ramą aluminiową. Wodoszczelny, uszczelka z gumy piankowej, wodoodporny zamek.

 

Thule Omnistor Top-Box Classic 130, pojemność 375 litrów, wymiar 134 x 94 x 43 cm, waga 15 kg.

Producent Thule / Omnistor.

Na zamówienie. Ze względu na gabaryt odbiór tylko osobisty.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.