mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Boks bagażowy na dach Top-Box Classic 190
Kod produktu: 89/404
Cena
2 470,00 zł

  • Boks bagażowy na dach Top-Box Classic 190

Wykonany z odpornego na uderzenia tworzywa ABS+ które jest również odporne na warunki  atmosferyczne i starzenie się materiału - warstwa ochronna na promienie UV, przez co jeszcze przez wiele lat zachowuje swoją jakość.  Dwa podnośniki - sprężyny gazowe utrzymują pokrywę i ułatwiają otwieranie. Otwieranie  boczne. Wzmocniony ramą aluminiową. Wodoszczelny, uszczelka z gumy piankowej, wodoodporny zamek.

 

Thule Omnistor Top-Box Classic 190, pojemność 500 litrów, wymiar 187 x 89 x 40 cm, waga 20kg.

Producent Thule / Omnistor.

Na zamówienie. Ze względu na gabaryt odbiór tylko osobisty.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.