mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Noga obracana do stołu 755
Kod produktu: 250/250
Cena
484,00 zł

  • Noga obracana do stołu 701
  • noga kempingowa
  • madeingermany.jpg
  • noga kempingowa

Noga obracana do stołu, wysokość 8,1 x 755 mm. Noga z zintegrowanym mechanizmem umożliwiającym zamontowanie dodatkowego blatu z możliwością obracania. Możliwość obniżenia blatu do poziomu łóżka przez konstrukcję wtykową nogi.

Waga 4,5 kg.

Są dwie wersje długości  nogi: 8,1 x 701 mm i 8,1 x 755 mm.

 akcesoria kempingowe

 

noga kempingowa


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.