mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran Style 3005
Kod produktu: 70360
Cena
268,00 zł

  • Kran Style  3005
  • kran kempingowykran
  • kran kempingowykran
  • 70360A.jpg
  • 99703601.jpg

Kran z opuszczaną wylewką (nadaje się pod pokrywy w zlewach), wysokość korpusu 40 cm, ceramiczny kartusz, mikrowyłącznik odporny na wodę (IP 67). Długość wylewki 175 cm, waga 0,2 kg, średnica otworu montażowego 33mm. Wysokość gwintu 29mm, ciśnienie do 5 bar.

Produkt firmy Reich..

 

 

kran kempingowykran

 

Kran z opuszczaną wylewką (nadaje się pod pokrywy w zlewach).

kran kempingowykran

 kran kempingowykran

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.