mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Ładowarka Reich U4 12V 4A
Kod produktu: 81900
Cena
169,00 zł

  • Ładowarka Reich Charger U4
  • Ładowarka Reich Charger U4

Ładowarka akumulatorowa znanej firmy Reich dedykowana do pojazdów kempingowych. Bez wentylatora, niesłyszalna podczas pracy. Ładowarka, w przeciwieństwie do oferowanych powszechnie urządzeń, automatycznie ładuje podłączony akumulator po włączeniu zasilania 230V. Maksymalny prąd ładowania 4A. Dostępny program do rewitalizacji akumulatorów głęboko rozładowanych.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.