mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Moduł LED 2W b.zimna
Kod produktu: 000249
Cena
10,00 zł

  • Moduł LED 12V

Moduł LED idealnie nadaje się do naprawy starych lamp w pojazdach kempingowych. Wystarczy podłączyć go do zasilania 12V i przykleić do podłoża. Moduł wyposażony w taśmę dwustronnie klejącą 3M. Odpowiada żarówce halogenowej 20W.

Moc: 2.0W
Barwa światła: biała zimna (9000÷11000K)
Strumień świetlny:200lm
Kąt świecenia: 120°
Napięcie: 12V DC
Ilość i typ diod: 4 x SMD 5730
Klasa szczelności: IP65
Wymiary: 54.8x33x5.9mm


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.