mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Lusterko Hercules
Kod produktu: 82460
Cena
45,00 zł

  • Hercules
  • Hercules
  • 9982460Hercules

Unikaj martwego punktu na samochodach, autobusach i kamperach. Patrzenie wstecz może często być bardzo trudne, ponieważ lustra nie zapewniają wystarczającej widoczności. Pomoże Ci w tym dodatkowe lustro Herkulesa. Lustro jest po prostu mocowane do normalnego lusterka za pomocą systemu zaciskowego.

Wymiary: dł. całkowita 15 cm, szer 6,5, gł. 5 cm.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.