mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Organizer do wnętrza na fotel
Kod produktu: 30567
Cena
142,00 zł

  • poprzedni kolor, zastosowanie
  • organizer na fotel

Organizer do wnętrza na fotel. Wymiar:  43 x 66 x 2 cm. Materiał odporny na rozdarcia, na odporny na wodę. 100 % Polyester. Ma duże, głębokie kieszenie. Jeśli jest niepotrzebny, to można go złożyć i zajmuje bardzo mało miejsca.

Nowy kolor szaro- czarny.

Producent- firma Fiamma.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.