mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kosz na śmieci Trapsy, mały
Kod produktu: 430/105
Cena
34,00 zł

  • kosz
  • kosz
  • kosz
  • kosz kempingowy składany
  • kosz kempingowy składany
  • kosz kempingowy składany

Kosz Trapsy. Uchwyt na worki na śmieci, składany, z pokrywą.

Praktyczny pojemnik na odpady o wielu zastosowaniach: przyczepa kempingowa i kamper, kemping, łódź, kuchnia, łazienka, itp. Rama zaciskowa wykonana jest w całości z tworzywa sztucznego. Mądra obsługa jedną ręką dzięki ramce do mocowania worka na odpady, z pokrywą.

Łatwa instalacja. 

Można stosować worki o pojemności ok. 3,5 l.

W zestawie uchwyt na worki, 20 szt worków i 2 kawałki taśmy dwustronnie klejącej.

Wielkość 13,9 × 10,5 × 4,5 cm

Waga 85g

Producent: Brunner.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.