mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Środek do usuwania pleśni, alg
Kod produktu: 45784
Cena
69,00 zł

  • Środek do usuwania pleśni, alg
  • płyn

SCHIMMEL ENTFERNER Środek do usuwania pleśni, alg, plam od pleśni i innych plam organicznych. Chroni przed ponownym porażeniem i pojawieniem się pleśni i alg. Działa szybko, sprawnie i niezawodnie. Usuwa nieprzyjemne zapachy. Przeznaczony do namiotów, żagli, pokrowców i pozostałych tkanin, płyt kamiennych, fug silikonowych a także winylu, farby i żelkotu. Czyści szybko i efektywnie bez konieczności szorowania – wystarczy nanieść produkt na czyszczoną powierzchnię. Eliminuje zapach stęchlizny. Poj. 500ml, butelka ze spryskiwaczem.

Sposób użycia: powierzchnię spryskać z ok. 30cm, pozostawić na krótko do działania i obficie spłukać wodą.

 

płyn


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.