mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Ładowarka booster WA1208
Kod produktu: 72941
Cena
439,00 zł

  • Booster WA1208
  • Booster WA1208
  • Booster WA1208

Booster WA1208 umożliwia ładowanie akumulatora zainstalowanego w przyczepie kempingowej z holującego samochodu. Samochód musi być wyposażony w gniazdo 13pin, a przyczepa posiadać wtyczkę 13pin. Maksymalny prąd ładowania to 8A, maksymalny prąd pobierany z samochodu to 11A. Napięcie wejściowe od 9V do 14.4 V.

 

Wzmacniacz WA 1208 zwiększa napięcie ładowania dostępne w przyczepie kempingowej do maks. 14,4 V, aby akumulator przyczepy był optymalnie naładowany podczas jazdy. Jeśli silnik i zapłon są wyłączone, urządzenie wspomagające odłącza akumulator przyczepy kempingowej od pojazdu ciągnącego.

    Napięcie wejściowe: 9 - 14,5 V.
    Prąd wyjściowy: ok. 8 A przy 12 V.
    Prąd wsteczny z akumulatora przyczepy kempingowej: <0,5 mA

Szerokość 14,8 cm
    Wysokość 9,5 cm
    Głębokość 5,5 cm

Producent SCHAUDT


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.