mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Ładowarka booster WA1208
Kod produktu: 72941
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Booster WA1208
  • Booster WA1208
  • Booster WA1208

Booster WA1208 umożliwia ładowanie akumulatora zainstalowanego w przyczepie kempingowej z holującego samochodu. Samochód musi być wyposażony w gniazdo 13pin, a przyczepa posiadać wtyczkę 13pin. Maksymalny prąd ładowania to 8A, maksymalny prąd pobierany z samochodu to 11A. Napięcie wejściowe od 9V do 14.5V.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.