mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Pompa zewnętrzna 10l/min, 1,5bar
Kod produktu: 300/120
Cena
719,00 zł

  • Pompa zewnętrzna 10l/min, 1,5bar
  • schemat instalacji AQUA 8
  • akcesoria kempingowe
  • akcesoria kempingowe

 

Pompa wody AQUA 8

Do przyczep, przyczep i samochodów kempingowych, łodzi.

Pompka samossąca. Zasysa wodę automatycznie aż do wysokości 3 m. Posiada system tłumienia wibracji. Zintegrowany filtr ze stali o wysokiej jakości chroni pompę przed zanieczyszczeniami i gwarantuje długą żywotność. Pompa wyposażona w automatyczny przełącznik ciśnienia. Wszystkie części pompy wykonane z materiałów dopuszczonych dla ciekłych produktów spożywczych, dzięki czemu nie wystepują problemy z osadzaniem się wapnia lub utlenianiem. Pompa może pracować przy niedostatecznym smarowaniu, oraz funkcjonować w każdej pozycji. Jednakże zalecany jest montaż w pozycji pionowej, w której silnik skierowany jest do góry. W ten sposób zmniejsza się możliwość uszkodzenia silnika poprzez wylanie się wody. Montować na stałej powierzchni, aby zredukować szumy i wibracje. Łatwa konserwacja. Wszystkie części można łatwo wymienić. Pompa z amortyzacją  wibracji. Standardowe uchwyty węży o średnicy 13 mm, proste i kolankowe.

 

Wydajność 10l /min

Zasilanie 12V, 3,4A

Głośność 65/70 db.

Ciśnienie 1,5 bar

Waga 1,37 kg

schemat instalacji AQUA 8

 

akcesoria kempingowe

 

 

akcesoria kempingowe


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.