mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zamek do łazienki brąz
Kod produktu: 532710
Cena
48,00 zł

  • Zamek kempingowy do łazienki
  • Zamek kempingowy do łazienki
  • Zamek kempingowy do łazienki
  • Zamek kempingowy do łazienki
  • zamek łazienkowy

Eleganckie i praktyczne zamknięcie dwustronne do łazienek we wnętrzu przyczep lub samochodów kempingowych. Naciśnięcie guzika powoduje schowanie rygla i otwarcie szafki, z drugiej strony pociągnięcie białego uchwytu otwiera albo zamyka zamek.

Kolor brązowy z uchwytem w rozetce w kolorze brązowym. 1szt.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.