mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Napinacz stelaża przedsionka Herkules Triple- Isabella
Kod produktu: 40633
Cena
129,00 zł

  • Napinacz stelaża Herkules
  • Napinacz stelaża Herkules
  • Napinacz stelaża Herkules

Napinacz stelaża Herkules Triple ułatwia odpowiednie naprężenie stelaża przedsionka, zadaszenia. Przeznaczony do rurek różnego rodzaju w zakresie średnic 22-32mm, czyli do prawie wszystkich powszechnie stosowanych.

Prawidłowe naprężenie przedsionka zwiększa stabilność oraz  zmniejsza łopotanie i szumu wiatru. Przyczynia się również do przedłużenia żywotności przedsionka.

Potrójny Hercules jest ulepszony na kilka sposobów. W przypadku szczęk został wybrany nowy i ulepszony materiał, który zapewnia lepszą przyczepność do dźwigni. Za pomocą prostego obrotu, Hercules może być ustawiony na dowolną grubość belki od 22 do 32 mm. Ponadto istnieje zintegrowany system mocowania, który zapewnia natychmiastowe chwycenie narzędzia.

 

Triple Hercules charakteryzuje się dobrą przyczepnością. Regulacja do odpowiedniej średnicy i funkcja blokowania pozwalają na doskonałe napięcie we wszystkich wersjach wysięgnika. Uchwyt wyłożony częściowo gumą ułatwia pracę.

Dla rurek ø 22, 25, 28, 32 mm

Materiał stalowy
Wysokość 30 cm
Głębokość 3 cm
Szerokość 4 cm

 

Opatentowany.

Producent: Isabella.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.