mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Uchwyt Bike Block Pro 2 czarny
Kod produktu: 136/524-5
Cena
69,00 zł

  • Uchwyt Bike Block Pro 2

Uchwyt Bike Block Pro 2 Uchwyt przeznaczony do wszystkich ram rowerów górskich o różnych kształtach i średnicach oraz do wszystkich modeli bagażników.

Jest to  bezpieczny i szybki system zamocowywania bagażników. Przedni zacisk pasuje do rur okrągłych i owalnych  o średnicy od 25 do 80mm. Tylny zacisk mocowany do bagażnika rowerowego  pasuje do rur o średnicy w zakresie 28-40mm.

Producent- Fiamma.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.