mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
SMART DRIVE SINGLE manualny
Kod produktu: 000122
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • SMART DRIVE SINGLE manualny

Smart Drive to urządzenie służące do manewrowania przyczepą za pomocą pilota bezprzewodowego z odległości nawet do 20 m .

Dzięki solidnej i precyzyjnej konstrukcji Twoja przyczepa w szybki sposób (15 cm/s) poruszać się będzie nawet w trudnych warunkach terenowych (nieutwardzony grunt, krawężniki, kamienie, wzniesienia). Możliwe jest również wykonanie obrotu wokół własnej osi.

Urządzenie to można zastosować do wszystkich produkowanych przyczep kempingowych w Europie. Sposób instalacji jest prosty i nie narusza konstrukcji Twojej przyczepy. Całość chroniona jest powłoką antykorozyjną zabezpieczającą ją przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Smart Drive to urządzenie adresowane dla ludzi, którzy cenią sobie komfort i wygodę, albo ze względów zdrowotnych nie mogą osobiście przetaczać przyczep. Wysoka jakość produktu potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001. Na urządzenie Smart Drive jest udzielana 5 letnia gwarancja !!!

Charakterystyka urządzenia Smart Drive Single:

- waga 38.5 kg ( bez akumulatora )

- ciężar maksymalny przyczepy 2000 kg

- prędkość 15 cm/s

- sterownie pilotem do 20 m
- przeznaczone do przyczep jednoosiowych, docisk manualny.NOWY.

Urządzenie to możemy zamontować w Państwa pojeżdzie.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.