mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zbiornik na wodę 70l
Kod produktu: 300/031
Cena
429,00 zł

  • Zbiornik na wodę 70l

Zbiornik na wodę 70l z dużym otworem ułatwiającym mycie, do wody czystej lub brudnej, do zamocowania na stałe wewnątrz pojazdu, wymiary: 94,0* 37,0* 26,0cm. Waga 2,6 kg

Wbudowany zbiornik wykonany z bezpiecznego dla żywności HDPE (polietylenu o wysokiej gęstości) z 2 zaślepkami NW 61, 1 zakrętką NW 170. W zakresie dostawy znajduje się również  klucz i cztery uchwyty montażowe.


 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.