mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Adaptery Przejściówki elektryczne, 4 elementy
Kod produktu: 74841
Cena
31,00 zł

  • Adaptery Przejściówki elektryczne
  • Adaptery Przejściówki elektryczne

Adapter do wszystkich gniazdek świata. Składa się z 4 elementów- adapterów= wtyczek- do połączenia elektrycznego 2-polowego urządzenia z różnymi gniazdami na świecie. Dzięki możliwościom zastosowania odpowiedniej końcówki można się przyłączyć do sieci, obojętnie gdzie się jest. Wtyczka angielska nr 4 ma wbudowane zabezpieczenie 13A.

Konstrukcja umożliwia oszczędność miejsca, bo wszystkie elementy można razem złożyć.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.