mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kubek Resylin 300ml, Lime
Kod produktu: 51285
Cena
19,32 zł

  • kubkiMug
  • 51285ku.jpg
  • kubZielmaly.jpg

Kubek HOT MUG  z melaminy Resilin  100% ABS - wysokiej jakości. Melamina Brunnera jest lekka, trwała i oferuje większą odporność na ciepło niż standardowa melamina. Nie wyszczerbi się, nie rozbije ani nie pęknie, gdy jesteś w ruchu. Idealny w podróży, w tym na kemping, karawaning i żeglarstwo.

Lekki, odporny na potłuczenie, na temperaturę do 90oC.

Kubek ma gumkę w podstawie aby zmniejszyć poślizg. To pomaga utrzymać kubek na miejscu. Jest to  system Anti Slip z firmy Brunner.

W 100% wolny od BPA, bezpieczny dla żywności

Można myć w zmywarce

 

Pojemność 300ml,

Kolor limonkowy, pasuje do linii  naczyń "Space".

Producent Brunner.

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.