mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Amortyzator osi AL-Ko czerwony
Kod produktu: 86450
Cena
175,00 zł

  • Amortyzator osi AL-KO zielony
  • Amortyzator osi AL-Ko czerwony

Amortyzator osi AL-KO do przyczepy jednoosiowej o masie do 1900kg lub dwuosiowej o masie do 3500kg. Więcej bezpieczeństwa podczas jazdy i hamowania. Optymalna amortyzacja, kontakt przyczepy z drogą. Wygodny montaż. Długi czas użytkowania dzięki wytworzeniu przez AL-KO z bardzo dobrych materiałów, użyciu jakościowych uszczelek i specjalnego oleju.
Cena dotyczy jednej sztuki. KOLOR CZERWONY

 

Amortyzator osi AL-KO Octagon

ZALETY:

-optymalna amortyzacja

Każdy kierowca ciągnący kempingową lub inną ciężką przyczepę obawia się ,,wężykowania", wychyleń przyczepy na nierównościach. Dzięki amortyzatorom osi AL-KO OCTAGON to niebezpieczne podskakiwanie jest natychmiast zmniejszane i niwelowane.

Dzięki temu:

-większa stabilność

-większa skuteczność hamowania

-znakomita przyczepność.

-łatwy montaż. Oczka zaczepowe przegubu są obłożone gumą i umożliwiają pozycję montażową na ukos do 5 stopni, co zmniejsza tarcia i redukuje zbyt duże naprężenie.

-trwałość. Zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiega nadmiernemu przeciążeniu materiału. AL-KO stosuje uszczelnienia tylko najwyższej jakości oraz specjalny olej.

-amortyzatory osi AL-KO Octagon są zaprojektowane specjalnie do danego przedziału wagi przyczepy i poprawiają tym samym optymalnie właściwości jezdne przyczepy.

- montaż. Amortyzator osi Octagon może byc używany do wszystkich osi, nie tylko do osi Euro. Należy przestrzegać wymiarów montażowych zgodnie z instrukcją montażu! Aby zapobiec zamianie i pomyłkom amortyzatory mają różne kolory.

Dane techniczne
kolor amortyzatora osi oś pojedyńcza oś podwójna Numer artykułu    
ZIELONY do 900kg do 1600kg 86430    
NIEBIESKI do 1300kg do 2600kg 86440    
CZERWONY do 1900kg do 3500kg 86450    

 

amortyzatory

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.