mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Markiza F45Ti 3 metry
Kod produktu: 071/601
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Markiza F45Ti 3 metry
  • kolory markiz F45
  • widok ogolny
  • warstwowość tkaniny

MARKIZA F45 Ti firmy Fiamma, w 100% automatyczna, bezpieczna, w eleganckiej aluminiowej obudowie, superlekka, do montażu na ścianie. Bardzo wytrzymała, łatwa w obsłudze, cicha przy otwieraniau i zamykaniu. Karba łatwa do zahaczenia. Maksymalna powierzchnia cienia. łatwa do czyszczenia

Obudowa i stelaż: z aluminium, lekka i wytrzymała

Tkanina: elegancka i jasna, jedyna tkanina z dyfuzorem rozpraszającym światło, wytrzymała i wodoodporna, ze wzorem po obu stronach, z winylu wielowarstwowego o specjalnych właściwościach.

Wyposażenie: solidne ramiona przegubowe z podwójnymi linkami naprężąjącymi, składana korba, szpilki mocujące do podłoża, uchwyty ścienne.

 

Kolor tkaniny ocean blue, kolor obudowy polar white.

Długość katalogowa 3metry, długość całkowita 3,06m, dł. tkaniny 2,85m

Wysunięcie na 2,5m,

Powierzchnia cienia 7,1 m2

Waga 22kg

 

Transport- ze względu na gabaryty rolety odbiór osobisty. Istnieje możliwość dowiezienia markizy do wielu miejsc w Polsce wzdłuż stałej trasy naszego kierowcy- do uzgodnienia.

kolory markiz F45

 

widok ogolny

 

warstwowość tkaniny

Na zamówienie.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.