mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran brązowy ciepła i zimna woda
Kod produktu: 300/176
Cena
100,00 zł

  • comet
  • Kran brązowy ciepła i zimna woda
  • kran kempingowy
  • kran kempingowy
  • kran

Kran  automatyczny, do wody ciepłej i zimnej, z 2 wbudowanymi mikro wyłącznikami firmy niemieckiej Comet. Regulowany strumień wody. Wylewka opuszczana, wysokość po opuszczeniu poniżej 40mm, dzięki czemu pasuje do zlewów z pokrywą.

Kolor brązowy.

Dane techniczne: wysokość 32mm po opuszczeniu wylewki, długość gwintu 24mm, gwint fi3/8cala, przyłącze wody fi 10mm pod kątem 45o. Otwór montażowy fi17mm. Rozstaw otworów montażowych 8,3 cm.

 

Produkt niemieckiej firmy Comet.

akcesoria kempingowe

 

kran kempingowy

 

kran kempingowy

 

Kran ma opuszczaną wylewkę.

kran

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.