mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Moskitiera drzwiowa ,,tesa"
Kod produktu: 65225
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Moskitiera drzwiowa ,,tesa"
  • zasłona
  • moskitiera

Zasłona siatkowa drzwiowa do przyczepy kempingowej. Moskitiera do zawieszenia na drzwiach w postaci 3 pasów siatki nachodzących nas siebiei obciążonych na dole.

Chroni przed owadami w sposób naturalny i niezawodny.

Prosta w użyciu, zawsze uzyteczna.

Idealna dla dzieci i zwierząt domowych.

Łatwa i szybka w montażu.

Przepuszczająca powietrze i praktyczna.

Zawartość: 3paski siatki, materiały mocujące, instrukcja montażu. Do zamontowania wystarczą nożyczki, brzeszczot, taśma miernicza. BEZ UZYCIA ŚRUB. Montowane przez naklejanie w specjalnym systemie ,,Powerstrips". Przy demontażu łatwo możemy odkleić bez pozostałości śladu kleju.

Wymiar max. 185*65cm- do docięcia według potrzeb.

Produkt firmy TESA.

 

zasłona

 

moskitiera


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.