mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Środek do czyszczenia muszli toalet chem.
Kod produktu: 301/208
Cena
45,00 zł

  • akcesoria Thetford
  • Środek do czyszczenia muszli toalet chem.
  • do toalet chemicznych
  • chemia do toalet kempongowych

 

*TOILET BOWL CLEANER silny środek czyszczący przeznaczony do toalet chem. z muszlą z tworzywa sztucznego lub ceramiki.

Dlaczego: usuwa osady i zanieczyszczenia i jest przeznaczony do muszli z tworzyw sztucznych ( w przeciwieństwie do podobnych środków gospodarstwa domowego).Dzięki swoim zdolnościom usuwania kamienia i innych zabrudzeń utrzymuje gładkość i czystość powierzchni muszli i chroni przed ponownym zabrudzeniem. Powoduje optymalną higienę i promienny połysk. Wysokoskoncentrowana formuła ułatwia gruntowne mycie także w trudno dostępnych miejscach. Gruntownie czyści muszlę toalety i pozostawia przyjemny, świeży zapach.

JAK: równomiernie nanieść w muszli, rozprowadzić miękką szczotką, pozostawić na 5 min. do działania, muszlę lekko wyczyścić i spłukać.

Produkt renomowanej firmy Thetford.

 

akcesoria Thetford

 

do toalet chemicznych

 

chemia do toalet kempongowych

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.