mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Podstawy samochodowe alumin., kobyłki
Kod produktu: 78170
Cena
497,00 zł

  • Podstawy samochodowe alumin., kobyłki
  • podpory kobyłki

Podstawy samochodowe aluminiowe o nośności do 1 tony na sztukę. Wzmocniona i przemyślana konstrukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo. Z możliwością układania jedne na drugie; takie sztaplowanie oszczędza miejsce podczas przechowywania.

Z polerowanego aluminium.

W komplecie 4 sztuki. Wysokość podnoszenia od 28cm do 43 cm. Podstawa dolna o dużej powierzchni i o boku kwadratu 17,8*17,8cm.  Waga tylko 3,6 kg.

Produkt firmy Fiamma.

podpory kobyłki

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.