mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Uchwyt Bike Block Pro 2
Kod produktu: 87241
Cena
105,00 zł

  • Uchwyt Bike Block Pro 2
  • pro 2
  • bike
  • uchwyty Fiamma

Uchwyt Bike Block Pro 2 Uchwyt przeznaczony do wszystkich ram rowerów górskich o różnych kształtach i średnicach oraz do wszystkich modeli bagażników. Jst to nowy, bezpieczny i szybki system zamocowywania bagażników. Przedni zacisk pasuje do rur okrągłych i owalnych  o średnicy od 25 do 80mm. Tylny zacisk mocowany do bagażnika rowerowego  pasuje do rur o średnicy w zakresie 28-40mm.

 

pro 2

 

bike

 Na poniższym zdjęciu pod nr 2

uchwyty Fiamma

.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.