mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Pokrowiec na 4 rowery
Kod produktu: 136/551
Cena
287,00 zł

  • Pokrowiec  na 2-3 rowery
  • pokrowiec na rowery
  • pokrowiec

Pokrowiec na 4 rowery na bagażniku rowerowym znajdującym się z tyłu pojazdu. Z lekkiego, mocnego i wodoodpornego materiału. Chroni rowery przed wodą, błotem, brudem. Łatwe do założenia i ściągnięcia. Kolor szary. Pasuje do większości bagażników rowerowych. Z kieszenią na tablicę ostrzegawczą. 1szt.

 Wykonany z wzmocnionego materiału, posiada kieszeń na tablicę ostrzegawczą, Wodoodporny . Nie moż na stosować powyżej 120 km/h ! Komplet nie zawiera tablicy ostrzegawczej

Produkt firmy Fiamma.

pokrowiec na rowery

pokrowiec


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.