mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran London chrom+czerń, zimna woda
Kod produktu: 300/562
Cena
71,76 zł

  • Kran London chrom+czerń, zimna woda
  • kran

Uniwersalny kran srebrno-czarny, z mikrowyłącznikiem, do wody zimnej. Wysokość po opuszczeniu wylewki 40mm przez co nadaje się do zlewów z opuszczanymi klapami.  Montowany bardzo często seryjnie do zlewozmywaków i umywalek w łazienkach. Przeznaczony do montowania w otworze o średnicy 22mm, długość gwintu 25mm. Wymiary: dł. 87*szer 57*wys. 40mm. Ciśnienie max. 1,5 bar. Końcówki do podłączenia wężyków fi 10mm.

Produkt niemieckiej firmy Comet.

 

kran

 

kran


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.