mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran do prysznica Trend A AT
Kod produktu: 300/202
Cena
238,00 zł

  • części kempingowe
  • Kran do prysznica Trend A AT
  • kran kempingowy
  • kran
  • kran kempingowy

Mieszacz do prysznica Trend A AT, jednodźwigniowy, z mikrowyłącznikiem do pompki, chromowany, wysokość poniżej 40mm, także do montażu na ścianie, podłączenie prysznica 1/2", otwór montażowy 27mm.

Kran- bateria z mieszaczem na wodę ciepłą i zimną. Ruch pokrętła w jednej płaszczyźnie. Przy obracaniu mikrowyłącznik uruchamia pompkę, najpierw wypływa woda zimna, a w miarę dalszego obracania coraz cieplejsza do najwyższej temperatury w pozycji końcowej.

Otwór montażowy 27mm, ciśnienie max. 3bar. Wyjście na wąż prysznicowy 1/2" nad blatem, Kolor chrom błyszczący.

 

 

Produkt niemieckiej firmy Reich. Made in Germany.

 reich

 

kran kempingowy

 

kran

kran kempingowy

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.