mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Czyszczenie tworzyw w łazienkach
Kod produktu: 450/104
Cena
37,00 zł

  • Czyszczenie tworzyw w łazienkach
  • czyszczemie łazieek
  • akcesoria Thetford

 

*Bathroom cleaner Thetford -środek do czyszczenia łazienek w pojazdach kempingowych.

Specjalny środek do szybkiego, bezpiecznego i gruntownegoczyszczenia wszystkich powierzchni z tworzyw sztucznych w łazienkach w pojazdach kempingowych, także toalet chemicznych Thetford. Aktywna pianka do wygodnego czyszczenia. Usuwa uporczywe zabrudzenia. Gwarantuje nie tylko doskonałą higienę, ale także brylantowy połysk.

Wskazówki użycia: Spryskać równomiernie czyszczoną powierzchnię, miękką ściereczką wytrzeć albo spłukać wodą. Dla uzyskania ekstra połysku wypolerować suchą, miękką ściereczką. Przy szczególnie silnych zabrudzeniach pozostawić na kilka minutalbo powtórzyć proces. Nie stosować do marmuru i materiałów zawierających wapno. Pojemność 500ml.

 

czyszczemie łazieek

 

akcesoria Thetford


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.