mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zasilacz Truma PS50 Automatic
Kod produktu: 322/135
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Zasilacz Truma PS50 Automatic

Zasilacz dla urządzeń 12V podłączany do sieci na prąd przemienny 230V lub do akumulatora 12V, np. z samochodu. Wydajność 50W. Przełączenie sieć lub akumulator następuje automatycznie, przy czym zasilanie z sieci ma zawsze pierwszeństwo. Urządzenie ma włącznik sieciowy (na bezpieczniku samoczynnym), jest chronione przed przeciążeniem, zwarciami i ma znak CE. Można stosować do wszystkich urządzeń 12V, które nie potrzebują  napięcia stabilizowanego, np. pompy wodne, wentylatory, żarówki itp.

 Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.