mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Certinox Tank Rein-czyści instalację wodną
Kod produktu: 300/930
Cena
76,00 zł

  • Certinox Tank Rein-czyści instalację wodną
  • akcesoria kempingowe

Usuwa naloty z glonów i bakterii w urządzeniach do wody czystej. Zaleca się 2 razy do roku wyczyścić i zdezynfekować zbiorniki i wszystkie urządzenia do wody czystej. Certinox Tank Rein jest neutralny w smaku, nie zawiera formaldehydu. Nie stosować do instalacji miedzianych.
Stosowanie: 100g na 100l zbiornik wody. Proszek rozpuszcza się w 10 litrach wody i wlewa do czyszczonego zbiornika. Następnie należy uzupełnić zbiornik wodą do pełna i odkręcić kurki z wodą, aby środek dotarł do całej instalacji. Pozostawić na 8 do 10 godzin, a natępnie wylać, całą instalację starannie przpłukać.
Zawartość wystarcza na zbiornik o pojemności 250l.

Waga: 250g.

 

akcesoria kempingowe


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.