mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
KLIN Taśma ozdobna do listew alu brąz
Kod produktu: 212/022
Cena
5,00 zł

  • klin do przyczep
  • 212_022powie.jpg
  • 212_022braz.jpg
  • 212_022pow.jpg

Taśma ozdobna do listew aluminiowych. Zasłania śruby mocujące listwy, uszczelnia i chroni przed korozją śrub i wnikaniem wody do wnętrza pojazdu. Szer. 12mm, tworzywo, kolor brązowy. Cena za 1 metr bieżący.

 

Zadania

-uszczelnienie rowka z wkrętami mocującymi listwę aluminiową

- ozdobne wykończenie - wpływa na ogólny wygląd (stąd tyle kolorów tych taśm).

Taśma jest elastyczna i łatwo "układa" się w rowku listwy.

 

W starszych pojazdach kempingowych te ozdobne taśmy ulegają skurczeniu, stwardnieniu, odbarwieniu pod wpływem warunków atmosferycznych. Mogą stać się twarde i powyginane oraz skurczone- ich wymiar może się zmienić. Tracą też właściwości uszczelniające co może skutkować rdzewieniem śrub montażowych i przenikaniem wody deszczowej do wnętrza pojazdu.

 

klin do przyczep

klin


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.