mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kosz na śmieci naścienny
Kod produktu: 430/056
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Kosz na śmieci naścienny

Kosz na śmieci do zamontowania na ścianie. Często montowany na wewnętrznych drzwiczkach szafki kuchennej= w środku szafki. Wykonany z tworzywa sztucznego o dużej odporności na pękanie. Z pokrywą. W zestawie z uchwytem do zamocowania na ścianie, który mozna nakleić lub przykręcić.  Pojemnik można wygodnie ściągać z uchwytu celem oczyszczenia. Pojemność 4,5litra,  wymiary wys. 28* 26*13 cm. Waga 0.4kg Kolor biały.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.